Бостонска успаванка у првом полувремену, Енглези јалови и у наставку
Нимало занимљив окршај
Фудбалске репрезентације Енглеске и Гане одиграле су без голова (0:0) у утакмици другог кола Групе Л на Мундијалу.
Енглеска - Гана 0:0
Енглеска (4-2-3-1): Пикфорд - Џејмс, Геји, Конса, Спенс - Рајс, Андерсон - Мадуеке, Белингем, Гордон - Кејн.
Гана (4-3-3): Асаре - Сенаја, Ађетеји, Опоку, Менсах - Јиренкји, Парти, Сибо - Семењо, Ају, Вилијамс.
Утакмица је одиграна у Бостону.
После ове утакмице Енглеска и Гана имају по четири бода.
Касније у оквиру групе играју Хрватска и Панама које немају бод до сада.
Што се самог дуела тиче, нисмо гледали готово ништа занимљиво, поготово у првих 45 минута.
У наставку, било је мало боље, Енглези су погодили чак и пречку, али нису успевали да дођу до гола.
По који пут запретила је и Гана, али на крају је било 0:0.