Модрић се СЛОМИО пред меч одлуке: Легендарни везиста ПЛАКАО КАО КИША - Ево шта је кумовало томе (ВИДЕО)
Није могао да се суздржи
Најбољи фудбалер са ових простора годинама уназад, Лука Модрић, прославио је 200. наступ за репрезентацију Хрватске на посебној вечери у Александрији, преду дуел последњег кола групне фазе Светског првенства против Гане. У њему сусед има императив победе или ремија, а у супротном би могло да се деси да испадне.
Искусни везиста је помогао својој екипи да савлада Панаму минималним резултатом у другој рунди, те је том приликом обележио јубилеј. Том приликом је пуштен и видео снимак, који су саставили његови бивши саборци у опреми Хрватске.
У њему су поруку Луки Модрићу послали садашњи саиграчи, селектор Златко Далић, Даријо Срна, Едуардо да Силва, Ведран Ћорлука, Аљоша Асановић, Иван Ракитић, Домагој Вида и други, односно супруга, деца, родитељи, сестре...
Том приликом Модрић није могао да се суздржи и заплакао је, а заједно са њим то је учинио и Далић.
- Пре свега, од срца хвала свима на честиткама и хвала што сте ми улепшали 200. наступ за репрезентацију. Нисам знао да ћете ми ово припремити па се нисам ни припремао за говор. Доћи до 200 утакмица у најдражем дресу је нешто уистину невероватно. Нисам могао ни сањати да ћу досегнути ту бројку и то на Светском првенству, на највећем догађају на свету. То је уистину посебно – рекао је Модрић и додао:
- Чека нас још једна утакмица у групи, идемо остварити тај примарни циљ пласманом у нокаут фазу такмичења. Имамо квалитет, карактер, заједништво, што смо показали у једној тешкој утакмици. Показали смо да се можемо издигнути изнад свих недаћа и потешкоћа. Још једном хвала свима, невероватно је све ово што сам доживео и што доживљавам у најдражем дресу. Идемо даље заједно – поручио је Лука Модрић.
Погледајте све најновије вести и Светско првенство на длану - ФИФА World Цуп 2026 - у нашем специјалу.