10 ЕВРА ЗА ЧЕТНИКОВУ ПЛАТУ: Торцида вређала Роберта Просинечког (ФОТО)

21.08.2023. 08:34
Robert Prosinečki
Роберт Просинечки / Извор: МН Press

Били не воле Жутог.

Фудбалери Хајдука победили су Рудеш на гостовању са 2:0 у петом колу хрватске лиге. На мети сплитске Торциде нашао се Роберт Просинечки, тренер домаћина који је дочекан вулгарним скандирањем и транспарентом.

ОВАКО НЕ ИГРА ЧОВЕК КОЈИ ОДЛАЗИ ИЗ КЛУБА: Гол и асистенција Влаховића за 20 минута на старту Серије А (ВИДЕО)

ЖИВКОВИЋ БРИЉИРАО: Нова два гола Нишлије срушила Астерас!

НИЈЕ ПОЧЕЛО КАКО ТРЕБА ЗА МУРИЊА: Салернитана однела бод из Рима

- 10 евра може хвала, ипак четнику није плата мала - подигла је Торцида транспарент упућен Робију, док хрватски медији пишу да је Рудеш за овај меч повисио цене улазница.

Популарни Жути није омиљен међу навијачима Торциде јер бранио боје њима омражених клубова Динама и Црвене звезде.

Хајдук је први на табели са максималним учинком, док је Робијев Рудеш претрпео свих пет пораза.