ТАДИЋЕВА МАГИЈА: Оволико маште одавно није виђено - ТРИ АСИСТЕНЦИЈЕ из сна (ВИДЕО)

10.09.2022. 21:05
Tadić
Тадић / Извор: Фото: streamff printscreen/MN Press

Махер.

Ајакс после шест кола на челу табеле са максималних 18 бодова, нови тријумф убележен против Херенвена, и то резултатом 5:0.

СЕРИЈА А: Хрват УДАЉИО Станковића од клупе Интера!

УЗБУДЉИВО У ШПАНИЈИ: Гатузови "слепи мишеви" поражени, Севиља умало да испусти 3:0 у Барселони

КРИЗА У БАЈЕРНУ? Трећи реми у низу за Баварце у немачкој лиги (ВИДЕО)

Душан Тадић је наставио серију одличних партија, чак три пута је био асистент и не зна се које додавање је лепше и маштовитије.

Тадић је најпре са голом спојио Класена већ у четвртом минуту, потом и Тејлора 12 минута касније. Већ тада тим из Амстердама стекао је велику предност

Нису се копљаници на томе зауставили, у другом полувремену прорадио је и момак из Гане Мохамед Кудус, који је погађао у 48. и 59. минуту.

Кудус је наставио голгетерску серију, поађао је и у претходна два меча, по гол постизао је против Ренџерса и Камбура. До краја меча у листу стрелаца уписао се и Броби у 70. минуту, исто на асистенцију Тадића.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како кошаркаши Србије певају опроштајну песму капитену Теодосићу