АЈАКС УБЕДЉИВ: Тадић ПОНОВО стрелац (ВИДЕО)

24.02.2019. 14:43
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: МН Press

Копљаници славили са 5:1.

Фудбалери Ден Хага и Ајакса одиграли су утакмицу 23. кола холандске Ередивизије, а гости из Амстердама су славили са убедљивих 5:1. Један од стрелаца био је и Душан Тадић. Повео је домаћин у 37. минуту, а на 1:1 изједначио је Дони Ван де Бек у 39. У првом минуту судијске надокнаде у првом полувремену репрезентативац Србије је био прецизан са беле тачке.

У наставку меча голове су дали и Хаким Зијех (два) и Каспер Долберг, за 18. тријумф у сезони. Тадић је на терену био до 75. минута.

Копљаници су тренутно на другом месту табеле. Иначе, Тадић је постао први играч из Ередивизије који је ове сезоне постигао 25 голова (16 у лиги) у свим такмичењима.

НЕМОЈ ЈА ЊЕГОВ ДОСИЈЕ ДА ОТВОРИМ: Бивши селектор ОШТРО узвратио Рамбу Петковићу (ФОТО)