КОСТИИИИИИЋ! Предивно погађа за 3:0 на Камп Ноу! Други гол Србина - ДЕМОЛИРАЊЕ ЋАВИЈЕВЕ БАРСЕ (ВИДЕО)

14.04.2022. 22:31
Kostić
Костић / Извор: Фото: stramff printscreen

Махер.

Ајнтрахт из Франкфурта у четвртфиналу Лиге Европе игра против Барселоне. У првом мечу у Немачкој било је 1:1, а у реваншу гости доминирају.

А У КАТАЛОНИЈИ - МУК! Костић голом утишао читав Камп Ноу после мање од ЧЕТИРИ МИНУТА МЕЧА (ВИДЕО)

ЛЕ И ЛК: Лајпциг протутњао Бергамом, велики преокрет Лестера

(ВИДЕО) Славни Аргентинац НАМЕРНО УДАРИО КОЛИМА бившу девојку: Возио другу жену, она наишла... сад га тражи полиција

Ерик Гарсија је оборио Линстрома у казненом простору Барселоне већ после пар минута и Ајнтрахт је добио пенал. Миран са 11 метара био је српски репрезентативац Филип Костић, у 4. минуту донео предност свом тиму и утишао Камп Ноу.

Боре је у 36. минуту постигао голчину и Ајнтрахт је са 2:0 отишао на полувреме.

А онда... опет Костић.

У 67. минуту је добио лопту по левој страни и у свом стилу распалио лопту по земљи у супротан угао. Апсолутно немоћан је био Тер Штеген и Ајнтрахт је повео 3:0.