АКО МОЖЕ НЕКО ДА ЈАВИ СЕЛЕКТОРУ: Играч на којег је" заборавио" је дао два гола

14.05.2024. 22:12
Dragan Stojković Piksi, Fudbalska reprezentacija Srbije
Драган Стојковић Пикси, Фудбалска репрезентација Србије / Извор: МН Press

Српски фудбалер Вељко Бирманчевић постигао је вечерас два гола у победи прашке Спарте против Остраве 2:1.

Бирманчевић  је био стрелац у 30. и 60. минуту. Једини гол за госте постигао Михал Фридрих у 54. минуту.

Острава је од 58. минута играла са играчем мање, пошто је Патрик Кпозо добио црвени картон.

Српски фудбалер, који је потенцијални репрезентативац, је ове сезоне постигао 16 голова и забележио 11 асистенција у ческој лиги.

Veljko Birmančević
Вељко Бирманчевић / Извор: МН Press

Одиграо је три утакмице у дресу репрезентације Србије, а ако неко може лепо би било да се ово јави селектору Драгану Стојковићу да обрати пажњу на Вељка када буде састављао тим за Првенство Европе.

Спарта се налази на првом месту са 83 бода, освојиће 38. титулу првака у случају да победи Младу Болеслав у следећем колу.