АЛАРМ Фудбалер Шарлроа ЗАРАЖЕН короном! Играо против Партизана, тестиран само ДАН после, а био у тиму

FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: ФК Партизан

Био негативан на тесту који је урадио непосредно пред меч са црно-белима. Да није било тако, он не би могао да буде у протоколу.

Ово би могла да буде изузетно опасна вест по фудбалере Партизана. Леви бек Шарлрое, Иван Горанов, заражен је коронавирусом!

НЕСВАКИДАШЊА СИТУАЦИЈА НА СТАРТУ РОЛАН ГАРОСА: Ђоковићев "џелат" ни сам не верује шта је урадио! Лудило

КАКО ГА СЕ ЛАКО ПАРТИЗАН ОДРЕКАО: Доскорашњи играч црно-белих дао ДВА ГОЛА за 19 минута и ДОНЕО ПОБЕДУ

ГОТОВО ЈЕ: Партизан ПРОДАЈЕ странца! Стиже прва ПОНУДА у Хумску!

И Ливерпул и Арсенал сјајно су отворили нову сезону у Премијер лиги, имају по две победе из два кола, и све указује да нас вечерас (21.00) на Енфилду очекује одличан фудбал. Кец је 1,60, двојка чак 5,60, а опклада GG3 носи квоту 1,85. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Арсенал.

Повремени Бугарски репрезентативац је одиграо последњих седам минута меча са црно-белима у 3. колу квалификација за Лигу Европе прошлог четвртка, а већ дан касније је тестиран позитивно на коронавирус. Ту информацију је пренео белгијски портал Лесоир.бе.

Горанов је после резултата у петак поново тестиран у суботу, али је и тај тест био позитиван на коронавирус. Он је аутоматски отишао у карантин и због тога је пропустио првенствену утакмицу са Мускроном (1:1) у недељу.

Не наводи се да ли Горанов показује неке симптоме, али оно што је познато, Бугарин је био негативан на тесту који је урадио непосредно пред меч са Партизаном. Да није било тако, он не би могао да буде у протоколу.

Још увек је коронавирус велика непознаница, тако да је тешко спекулисати да ли је у том кратком периоду, који је провео у контакту са фудбалерима Партизана, могао некога и да зарази.