ИДЕ КАТАИ, ДАЉЕ КАТАИ - ПА ОВО ЈЕ МАГИЈА: Видите Звездин гол - у паду! Коментатор НЕ ВЕРУЈЕ ОЧИМА (ВИДЕО)

01.10.2020. 19:57
Katai
Катаи / Извор: Youtube printscreen/ ExYu Спорт Football

Мајстор фудбала.

Црвена звезда игра меч плеј-офа за Лигу Европе на Кипру, противник је екипа Арарата из Јерменије.

Како да уштедиш за iPhone 11 Про?

ОВО НИЈЕ ОБИЧАН ПРЕМИЈЕРЛИГАШ: Стевановић иде у један од ДВА НАЈБОЉА ЕНГЛЕСКА КЛУБА?!

ГРУЈИЋУ ЈЕ НЕМАЧКА СУЂЕНА: Борусија жели репрезентативца Србије!

Прво полувреме овог меча протекло је у агресивној, брзој игри на обе стране, било је добрих ситуација испред и једног и другог гола, али кључни моменат виђен је у 45. минуту.

Пре само три дана Ливерпул је савладао Арсенал у Премијер лиги са 3:1, а вечерас (20.45) га поново дочекује у Лига купу Енглеске. Квота на кеца је 2,05, икс је 3,50, а двојка 3,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Ливерпул - Арсенал.

Црвена звезда је повела 1:0 на самом крају прве фазе меча, прецизан је био Александар Катаи једним спретним ударцем са ивице казненог простора.

- Иде Катаи, даље Катаи! Па ово је магија - викнуо је коментатор РТС-а.