БРЕНТФОРД СТИГЛЕ ПОРТУГАЛСКЕ ТРАУМЕ: Величанствени Митрогол донео тријумф голом у 90. минуту (ВИДЕО)

20.08.2022. 17:57
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Мајстор је мајстор!

Александар Митровић је поново херој! На сличан начин како је Србији донео учешће на Мундијалу и победу у Лисабону, тако је за Фулам постигао погодак у 90. минуту главом и на тај начин је лондонски клуб уписао другу победу у Премијер лиги ове сезоне. Било је 3:2 против Брентфорда.

СТРАХ ЗАВЛАДАО МАКАБИЈЕМ! Израелци без двојице најбољих на Маракани?

ЈУНАЈТЕДОВО ИСКУСТВО ИМ НИШТА НЕ ЗНАЧИ: Још један великан се интересује за Мегвајера! Размена на помолу

ЗВЕЗДА ЗОВЕ ДЕЛИЈЕ: Хајде да заједно направимо СПЕКТАКЛ (ВИДЕО)

Фулам је водио 2:0 после 20 минута головима Рида и Палиње, али је успео домаћи тим да проспе ту предност.

Брентфорд је стигао на 2:2 погоцима Тонија и Норгарда. Александар Митровић је имао две добре шансе, но није успео да их искористи.

Све док није стигао 90. минут и центаршут са десне стране.

Ту је Митар у свом елементу и донео је сва три бода својој екипи.

Што се тиче осталих резултата од 16 часова, Кристал Палас је славио против Астон Виле 3:1, Саутемптон је на страни победио Лестер 2:1, док су Евертон и Нотингем Форест ремизирали 1:1 у Ливерпулу.

Раније током дана Тотенхем је славио против Вулвса 1:0.