А МИТАР ВОЗИ, ВОЗИ, ВОЗИ - НЕ СТАЈЕ! Погодио и 35. пут, а судија тек ДУНУО У ПИШТАЉКУ (ВИДЕО)

08.03.2022. 22:08 22:43
Mitar
Митар / Извор: Фото: streamja printscreen

Какав ас.

Александар Митровић не стаје ове сезоне, већ је поставио рекорд Чемпионшипа, а сада је у дресу Фулама погодио и против Свонсија. И то 35. пут у сезони!

ЗАПАЛИО СЕ ИНТЕРНЕТ: Сергеј Милинковић-Савић у Паризу

ОГЛАСИЛА СЕ ПОРОДИЦА МЛАДЕНА БОЖОВИЋА: Бивши голман Партизана је ВАН ЖИВОТНЕ ОПАСНОСТИ

МОГУ ДА ОДАХНУ: Мбапе ипак стиже у Мадрид

Прво полувреме на Свонсијевом стадиону прошло је без погодака, а онда се Митрогол постарао да се то промени већ у 46. минуту.

Искористили су Митровићеви саиграчи грешку одбране Свонсија, добио је асистенцију на тацни, а своју позицију коју је извојевао сјајном кретњом претворио је у погодак.

Ово је његов 35. гол на 33 меча. Нестварно...

До краја утакмице Фулам је постигао још четири гола, примио један и укупним резултатом 5:1 декласирао домаћина. Екипа Александра Митровића је сада на трону Чемпионшипа са 14 бодова предности у односу на другопласирани Борнмут.

Најновије вести из света фудбала можете наћи ОВДЕ.