ДОНЕО ФИНАЛЕ КУПА ШАМПИОНА! Пријовић постигао погодак у 92. минуту - кретња РАСНОГ ГОЛГЕТЕРА (ВИДЕО)

05.01.2021. 09:14
Aleksandar Prijović
Александар Пријовић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Football World / МН Press

Чекају противника за финале.

Српски нападач Александар Пријовић донео је победу свом Ал-Итихаду у полуфиналу арапског Купа шампиона.

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Саутемптон изненадио Ливерпул, поново ће се причати о ВАР систему (ВИДЕО)

ОДЛУЧЕНО ЈЕ: Столица предводи репрезентацију Србије

ТУГА ДО НЕБА: Млади фудбалер погинуо у СТРАВИЧНОЈ саобраћајки! Имао је само 23 године!

Он је у другој утакмици двомеча са Ал Шабабом постигао гол у надокнади времена, за тријумф од 2:1, који је значио и пласман у финале.

Пријовић је искористио асистенцију Ал Мувалада и без проблема погодио мрежу ривала.

Први меч је завршен 2:2, а српски нападач је голом у 92. минуту, само потврдио пролаз у финале.

Ал Итихад ће у финалу играти против бољег из дуела Ели Исмаили (Египат) – Раџа Казабланка (Мароко).