СТАНОЈЕВИЋ СЕ НИЈЕ РАДОВАО КОД ГОЛОВА: После утакмице објаснио зашто је то тако

26.08.2021. 23:17
Aleksandar Stanojević
Александар Станојевић / Извор: МН Press

Захвалио се навијачима и играчима на изузетној представи.

Фудбалери Партизана су славили 2:0 против Санта Кларе у реванш мечу квалификација за Лигу конференција. У првом сусрету било је 2:1 за Португалце, тако да су црно-бели успели да преокрену и пласирају се у такмичење које се први пут одржава.

ОДРЖАН ЖРЕБ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Сви ОЧЕКУЈУ дуел Месија и Роналда

ДВА МИНУТА ЛУДИЛА У ХУМСКОЈ! Видите како је Партизан КОМПЛЕТНО ОКРЕНУО са два брза гола (ВИДЕО)

ОПТУЖЕН ЗА 4 СИЛОВАЊА И СЕКСУАЛНИ НАПАД: Хитна реакција због Ситијеве звезде, клуб га одмах суспендовао

Тренер београдског клуба Александар Станојевић признао је после меча да је морао да сачека последњи звиждук судије не би ли почео са слављем.

- Нисам се ни радовао код голова, знам колико су опасни противници. Видели сте какве навијаче имамо, носили су нас, на то смо победили - рекао је Станојевић и похвалио навијаче:

- Били смо агресивни, борбени. Момци су били сјајни, навијачи изузетни - кратко је описао меч.

Жреб за групну фазу Лиге конференција је у петак у 13:30 часова.