АЛМЕРИЈА У ВЕЛИКОЈ СЕРИЈИ: Садик затресао мрежу, у Партизану трљају руке (ВИДЕО)

27.11.2020. 09:28
Umar Sadik
Умар Садик / Извор: МН Press

Хитају ка пласману у елиту.

Фудбалери Алмерије настављају да газе кроз шпамску Сегунду и хитају ка пласману у елиту, а Умар Садик је новим голом допринео сјајној форми тима из Андалузије и петој везаној победи у првенству.

АСАНО ОТКРИО: Ево коме је самурај посветио погодак!

НИШЛИЈЕ НЕ ПРАШТАЈУ ПОРАЗ: Ђуми добио ОТКАЗ!

МАРКО НАТЕРАО РУСЕ ДА СЕ ПОКАЈУ: Огрешили смо се о Николића (ФОТО)

Оба гола постигнута су са беле тачке. Први једанаестерац досуђен је у 50. минуту меча, када је Лацо био прецизан са беле тачке, а други је у 75. минуту реализовао управо Умар Садик, који је и поставио коначан резултат - 2:0.

Алмерија је сада на петом месту на табели Сегунде, са само три бода мање од водеће Мајорке, али и уз утакмицу мање. Садик од почетка сезоне има три гола и једну асистенцију у дресу Алмерије.

Челници Партизану се надају да ће Алмерија ући у Примеру, уз значајан допринос Садика, што би им на име бонуса донело још четири милиона евра од Садиковог трансфера