ПРОЈЕКТИЛ! ПОТПУНО ПРЕВАРИО ГОЛМАНА: Бивши играч Звезде погодио лепотицу од слободњака на Пиринејима (ВИДЕО)

17.01.2021. 21:42
Andrija Luković
Андрија Луковић / Извор: Фото: streamja printscreen

Баш голчина.

У Португалу се овог викенда играју мечеви 14. кола националног шампионата, а вечерас је веома важну победу у гостима против Санта Кларе остварио Фамаликао је у 14. колу националног португа, резултатом 2:1, и то захваљујући мајсторском поготку српског интернационалца Андрије Луковића.

Mozzart‌ ‌даје‌ ‌највеће‌ ‌квоте‌ ‌на‌ ‌свету:‌ ‌Интер‌ ‌2,65,‌ ‌Ајакс‌ ‌1,55,‌ ‌Лион‌ ‌1,35!‌ ‌ ‌

ЛУКА РЕШЕТАО НА ДЕБИЈУ - 2 ГОЛА: Видите мајсторију после дриблинга - асистент ОПЕТ НАШ репрезентативац (ВИДЕО)

НАЈВЕЋИ ДЕРБИ ИСПОД ОЧЕКИВАЊА: Јунајтед положио тест зрелости, али ПОБЕДНИКА НИЈЕ БИЛО

Бивши фудбалер Вождовца је гол одлуке постигао у 82. минуту из слободног ударца. Сви су очекивали његов центаршут у казнени простор, али он се одлучио за шут у ближи угао који није био добро покривен живим зидом и изненадио голмана домаћих.

Претходно је Жоната Роберт у 52. минуту из пенала довео Фамаликао у вођство, а изједначио је Карваљо у 70. минуту.

Луковић је гостима на већ описан начин ипак донео сва три бода, па сада Фамаликао има 14 бодова на 11. месту на табели. Санта Клара има бод више на 10. позицији.

Осим Луковића, свих 90 минута за победничку екипу вечерас је одиграо и бивши Звездин штопер Срђан Бабић.