АНДРИЈА ПОТПИСАО ПРЕСУДУ: Видите Живковићев гол у 91. минуту дербија Грчке - ЏЕЛАТ великог ривала (ВИДЕО)

09.05.2021. 17:03
Andrija Živković
Андрија Живковић / Извор: Фото: Twitter printscreen/@alainb_

Десети гол у првенству, а 14. укупно ове сезоне.

Андрија Живковић игра као препорођен у Грчком првенству.

ПОЈАЧАЊЕ ЗА КЛС СУПЕРЛИГУ: Партизан НАШАО замену за капитена! Стигао нови Величковић!

ПАРТИЗАН ДОВОДИ ВЕЛИКУ НАДУ: Везисту је хтела Звезда, Краљ прави преокрет! Дао 6 голова у Суперлиги, а има 18 лета

ГРОБАРИ НИСУ МОГЛИ ДА ЗАМИСЛЕ ЛЕПШЕ ВЕСТИ Пред дерби са Звездом! Сам Станојевић ИЗНЕО ПОТВРДУ

Деловало је у једном тренутку сезоне да ће се Јувентус и Милан до краја борити за титулу, али је реалност таква да ће њихов вечерашњи (20.45) меч бити изузетно важан у борби за Лигу шампиона - тренутно су изједначени по бодовима. Квота на кеца је 1,80, икс је 3,60, као и двојка, док је квота на GG3 2,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Јувентус - Милан.

Српски везиста наставља да решета мреже, а његов ПАОК је у дербију 34. кола савладао Арис.

Ова два тима се у плеј-офу боре за друго место на табели грчке Супер лиге. ПАОК се победом одлепио на пет бодова разлике у односу на Арис.

ПАОК је повео голом из пенала, а са креча је у 69. минуту био прецизан Стефан Шваб.

Живковић је 10. голом у првенству, а 14. у свим такмичењима ове сезоне, поставио коначних 2:0 и то у 91. минуту.

- Андрија џелат - написао је навијач грчких црно-белих у опису снимка гола који је окачио на Твитеру.