Динамо осетио ГОРКУ ПЕТАРДУ: Андрија Живковић запечатио судбину Хрватима

14.03.2024. 20:50
Andrija Živković
Андрија Живковић / Извор: Профимедиа

Величанствена победа ПАОК-а.

Фудбалери ПАОК-а славили су 5:1 против Динама из Загреба у реванш мечу осмине финала Лиге конференција. У првом мечу је било 2:0 за Хрвате, тако да је грчки клуб прошао у четвртфинале.

Бивши играч Роме и Лила: Веровали или не - лесковачка Дубочица довела НАЈЗВУЧНИЈЕ ПОЈАЧАЊЕ у историјиJunior Taljo

Јокић честитао судији који није свирао пенал за Партизан: "Врло добро"sudija

Јокић честитао судији који није свирао пенал за Партизан: "Врло добро"

НАГРАДА ЗА ДОБРО ОБАВЉЕН ПОСАО: Судију 172. вечитог дербија Павла Илића делегирала УЕФАPavle Ilić

Стрелци за црно-беле били су Баба, Сучић, Томас, Кулијеракис, док је тачку ставио Андрија Живковић са пенала у 88. минуту. Једини гол за Хрвате дело је Хоче у 48. минуту.

У до сада завршеним мечевима, Фенербахче је изгубио од белгијског Униона 0:1, али је прошао због победе у Белгији 0:3 седам дана раније.

Фиорентина је ремизирала 1:1 са Макабијем из Хаифе и одржала предност из првог меча кад је италијански тим славио 4:3.

Викторија Плзењ је после пенала прошла против Сервета. Оба меча су завршена 0:0, као и продужеци.