ДЕБАКЛ ПРОТИВ АРМЕЈАЦА: Катастрофалне грешке голмана, заиграли Леонардо и Ђурђевић (ГОЛОВИ)

01.07.2017. 18:54
Tava
Тава / Извор: Фото: ФК Партизан

Пораз у Аустрији.

Партизан је убедљиво изгубио од ЦСКА (0:3) у пријатељском мечу у Аустрији у мечу који је обележила катастрофалне грешке голмана црно-белих Филипа Кљајића и Немање Стевановића, али и повратак у тим Леонарда и Уроша Ђурђевића који су одиграли друго полувреме. Тренер Партизана Мирослав Ђукић је у првом полувремену на терен послао комбиновани састав, док је у другом увео већину носилаце игре из претходне сезоне, али прекасно да би се избегао убедљив пораз од комбинованог састава Армејаца.

ИЗЛАЗЕ НА МЕГДАН ЦРНО-БЕЛИМА: Будућност спрема ЗАМКУ Партизану!

АДУТ ЗА ТИТУЛУ: Бивши првак Европе купује Јоветића (ФОТО)

ЦСКА је убедљиво савладао Партизан иако је играо без репрезентативаца Русије који се још нису прикључили екипи после испадања са Купа конфедерација. Истини за вољу, Партизан је прво полувреме играо без готово свих стандардних првотимаца из претходне сезоне. Меч је обележила катастрофална грешка голмана Партизана Филипа Кљајића који је Армејцима буквално поклонио други гол. И трећи гол је плод велике грешке голмана, Немања Стевановић је слично као и Кљајић, погрешио и дао лопту у ноге Чалову који је умео да тај поклон претвори у коначних 0:3. Први минути Леонарда и Ђурђевића, као ни улазак већине стандардних првотимаца у другом полувремену, није помогао црно-белима да избегну убедљив пораз који свакако мора да забрине навијаче Партизана јер је до меча против Будућности у квалификацијама за Лигу шампиона остало још само 10 дана.

ОДЛУЧУЈУЋИ ФАКТОРИ: Ево шта је ПРЕСУДИЛО да Том Вилсон дође у Партизан (ФОТО)

Panti
Панти / Извор: Фото: ФК Партизан

ПАРТИЗАН - ЦСКА МОСКВА 0:3

СТРЕЛЦИ: Кучајев у 17. и Витињо у 30. и Чалов у 86. минуту. СТАДИОН: стадион у Вилдону (Аустрија). ГЛЕДАЛАЦА: 300. СУДИЈА: Рене Ајзнер (Аустрија).

ПАРТИЗАН: Кљајић, Радин (од 60. Вулићевић), Марковић (од 60. Остојић), Милетић (од 60. Ћирковић), Бошњак (од 60. Милетић), Марјановић (од 60. Евертон), Јевтовић (од 46. Косовић, од 79. Илић), Ален Стевановић (од 46. Ђуричковић, од 75. Михајловић), Пантић (од 60. Јанковић), Тавамба (од 46. Ђурђевић), Ђилас (од 46. Леонардо).

ЦСКА МОСКВА: Помазун, Чернов,  Фернандес (од 46. Миланов), А. Березуцкиј (од 64. Набабкин), В. Березуцкиј, Шчеников, Вернблум, Natho, Кучајев, Витињо, Чалов.