АРСЕНАЛ ИПАК ЈАЧИ: Гол Митровића није помогао!

27.08.2022. 21:00
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Реутерс

Четврто коло енглеске Премијер лиге...

Фудбалери Арсенала победили су Фулам у четвртом колу Премијер лиге резултатом 2:1, упркос голу Александра Митровића.

ЕВРОГОЛ: Митровић УТИШАО "Емирејтс" (ВИДЕО)

МАЈСТОРИЈА ВЛАХОВИЋА У ТОРИНУ: Српски нападач Матирао Патрисија из слободног ударца (ВИДЕО)

КАКАВ ДАН ЗА СРПСКИ ФУДБАЛ: Погодио и Немања Радоњић (ВИДЕО)

Арсенал је губио 0:1 у другом полувремену, али је направио преокрет и наставио да побеђује, па сада има све четири победе у новој сезони.

Фулам је био јако близу новог подвига, након што је већ узео бод Ливерпулу ове сезоне, али је на крају претрпео први пораз по повратку у елиту.

Прва прилика виђена је у 28. минуту када је Мартинели погодио стативу, а само пет минута касније и Сака је имао шансу коју није искористо.

На полувреме се отишло са 0:0, али су голови брзо кренули да падају.

Митровић је био стрелац у 56. минуту пошто је Габријелу украо лопту са леђа и затим рутински матирао Рамздејла.

Славље Фулама, међутим, није дуго трајало.

Сака је повукао по десном боку, упослио је Едегора, а Норвежанин је уз доста среће изједначио на 1:1.

Неколико минута касније нападач Србије је имао нову шансу, али је голман "тобџија" то одбранио.

Нападао је Арсенал, желео је да оствари нову победу, а одбрана Фулама је на крају ипак пукла.

У 86. минуту Мартинели је извео корнер, настала је огромна гужва у казненом простору, а онда се штопер Габријел најбоље снашао.