АСИСТЕНЦИЈА, ПА МАЈСТОРИЈА: Брутални Тадић за десет минута СЛОМИО Утрехт (ВИДЕО)

10.11.2019. 12:58
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Лак посао за Копљанике у 13. колу Ередивизије.

Фудбалери Ајакса декласирали су Утрехт на "Јохан Кројф Арени" са 4:0 (3:0). Још једну сјајну партију пружио је српски репрезентативац Душан тадић који је најпре у 14. минуту асистирао Ван де Беку, да би десет минута касније и сам погодио мрежу гостију на асистенцију Квинсија Промеса.

Ван де Бек је у 40. минуту постигао свој други погодак, да би средином другог дела Мартинез поставио коначан резултат.

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕСЕКАО: После дуже времена ОВАЈ играч Звезде играће у Ивањици

НИСУ САМО ГОЛОВИ: Митровић ОВИМ гестом према дечаку ОДУШЕВИО Острво (ФОТО)

БЕСАН КАО РИС: Лалатовић осуо ПАЉБУ после тријумфа у Шапцу

Овако је Ван де Бек затресао мрежу гостију.

А затим је у 24. минуту и сам Тадић погодио.

Подсетимо, Копљаници су суверени лидери у холандском шампионату, а сада имају девет бодова више у односу на АЗ Алкмар, који има утакмицу мање.

Погледајте како изгледа Џесика Аиди, девојка везисте ПСЖ-а Марка Вератија

Ruski spasioci
Руски спасиоци / Извор: Профимедиа

ПРИЈАТЕЉСТВО СРБИЈЕ И КИНЕ: Дејан Томашевић и Јао Минг договорили интензивнију сарадњу два савеза

НБА: Партија сезоне Марка Гудурића у поразу од Бобијевог Даласа! Повреда која је ШОКИРАЛА Америку (ВИДЕО)

ЗВЕЗДА ЧЕКА ИГОКЕУ: Гавриловић не може да рачуна на тројицу

ОНА ЈЕ НАЈЛЕПША СПОРТИСТКИЊА НА СВЕТУ: Ко би одбио да са њом скочи из авиона? Ево чиме се ПОНОСИ... (ФОТО)

ПСИХОПАТА ИСКРЕН ПОСЛЕ ПОРАЗА: Добио сам по пи**и, нећу да кукам (ФОТО)