АСТАНА СЕ БРЗО ОПОРАВИЛА ОД АЛКМАРА: Актобе добио пет комада

27.10.2019. 22:41
FK Astana
ФК Астана / Извор: Профимедиа

Рукавина провео у игри свих 90. минута.

После резултатске катастрфое у трећем колу Лиге Европе када су поражени од АЗ Алкмара са 6:0, фудбалери Астане успели су да се врате на победнички колосек.

САВРШЕН УЧИНАК У ПАРИЗУ: Србија савладала Француску

ПОДВИГ ОРЛИЋА: Са играчем мање до преокрета (ФОТО)

СУПЕРЛИГА: Чука победом најавила меч са Партизаном, ТСЦ после ремија долази Звезди

Астана је играла у 31. колу казхастанског шампионата против фењераша Актобеа и остварила победу од 5:0, а истакао се Томасов који је постигао чак четири гола у 22, 45, 50. и 56. минуту, а коначан резултат оставио је Мужиков у првом минуту судијске надокнаде. За екипу Астане је свих 90 минута одиграо српски репрезентативац Антонио Рукавина.

Погледајте како изгледа Татјана Башевић, бивша девојка немачког кошаркаша Маика Цирбеса

ЗВЕЗДАШИ, ПАРТИЗАНОВЦИ, ПАЖЊА: Играли су и Тотенхем и Јунајтед, а колико су само пенала промашили Ђаволи (ФОТО)

ОЗБИЉНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ПАРТИЗАН: Алкмар отишао у Ајндховен и РАЗБИО ПСВ (ФОТО)

О СВЕМУ ПОМАЛО: Николић о Лиги шампиона, великом Марину, младој репрезентацији... (ФОТО)

ПЕТРОВИЋ: Ни Тотенхему ни Бајерну неће бити лако на Маракани (ФОТО)

ДЕГЕНЕКОВ ЈУБИЛЕЈ: После 50 битака са Звездом за НЕЗАБОРАВ остали Салцбург и Делије