ДМИТРОВИЋ ПРИМИО ПЕТ ГОЛОВА: Сео и загледао се од муке... да ли је ОН КРИВ? Атлети се распуцали (ВИДЕО)

18.04.2021. 19:20
Dmitrović
Дмитровић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Спорт Клуб

Ужасан меч Еибара.

У сусрету 33. кола шпанске Ла Лиге лидер Атлетико Мадрид је декласирао је Еибар са са 5:0 уписавши прву победу у последња три кола.

НОВИ НАПАДАЧ: Подсећа на Николу Жигића, прикључује се Станојевићевом тиму ВЕЋ за финиш ове сезоне

СКОТЕ, ЗАШТО ТО РАДИШ МИТРУ? Катастрофа у Фуламу - све је УМРЛО у 97. минуту! А Митровић само гледа... (ВИДЕО)

ЈУВЕ МАЛО ЈАЧИ ОД КИСЕЛЕ ВОДЕ: Још једна туга од резултата, пали и у Бергаму - после две деценије (ВИДЕО)

Атлетико је у претходна два кола уписао пораз од Севиље (0:1) и мршави реми против Реал Бетиса (1:1) угрозивши водећу позицију на табели. Нови кикс отворио би градском ривалу Реалу прилику за преузимање вођства.

Победа у Ел Класику, пласману полуфинале Лиге шампиона… Реалу је баш кренуло, а како има само бод мање од Атлетика, намерачио се и на титулу. Вечерас (21.00) гостује Хетафеу и само победа долази у обзир, а квота на двојку је 1,65. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Хетафе - Реал Мадрид.

Међутим, мекипа Диега Симеоне није дозволила ново изненађење већ је убедљивом побједом “купила” барем мало мира.

Голове су дали Анхел Кореа (42. и 44. минут), Јаник Караско (49) и Маркос Љоренте (53, 68). Белгијанац Караско је уписао и две асистенције у тријумфу Јорганџија над екипом чији гол је чувао Марко Дмитровић.

У исто време Алавес је савладао Уеску са 1:0 голом Батаље пет минута пре краја.