УМАЛО ИЗНЕНАЂЕЊЕ У МАДРИДУ: Атлетико се опустио, али ипак славио против Алмерије!

10.12.2023. 17:06
FK Atletiko Madrid
ФК Атлетико Мадрид / Извор: Профимедиа

"Јорганџије" освојиле три бода...

Фудбалери Атлетика савладали су у Мадриду екипу Алмерије резултатом 2:1 у оквиру 16. кола шпанске Примере. Домаћин је за нешто више од 20 минута постигао три гола, али је први погодак Гризмана био поништен због офсајда.

КИЈЕЛИНИ НАЈАВИО КРАЈ: Легендарни Италијан одиграо можда и последњу утакмицу у каријери!Đorđo Kjelini

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Реми Радника и ВождовцаFK Voždovac

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Реми Радника и Вождовца

РАДНИЧКИ ДЕСЕТКОВАН ПРОТИВ ПАРТИЗАНА: Ђорђевић се ипак нада победи!Slavoljub Đorđević

РАДНИЧКИ ДЕСЕТКОВАН ПРОТИВ ПАРТИЗАНА: Ђорђевић се ипак нада победи!

Код гола Алвара Морате у 17. минуту судија, пак, није могао ништа, Гризман је проиграо репрезентативца Шпаније који се на леп начин ослободио чувара, заобишао голмана и затресао мрежу гостију.

Пет минута касније, Де Пол је повукао лопту и додао је ка Љорентеу који је упослио Анхела Кореу, а Аргентинцу није било тешко да постигне погодак.

Чинило се да ће "јорганџије" рутински да приведу посао крају, али тако није мислио Леао Баптистао који је умањио предност Атлетика голом у 62. минуту сусрета.

Ређале су се прилике Баптистаа, потом на другој страни и Депаја, но промене резултата до краја меча није било, па је Атлетико успео да сачува вођство и упише нова три бода.