АТЛЕТИКО СПАКОВАО ПОЛА ТУЦЕТА: У Мадриду страдала Гранада, блистао Суарез!

27.09.2020. 18:43
Luis Suarez
Луис Суарез / Извор: Реутерс

Какав деби за Луиса.

Атлетико Мадрид декласирао је као домаћин Гранаду у оквиру 3. кола шпанске Примере резултатом 6:1 (1:0). Поред голеаде "јорганџија" утакмицу је обележио и Луис Сурез. Уругвајац који је пре само неколико дана пристигао из Барселоне постигао био је двоструки стрелац.

НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ ИЗ ЈЕРМЕНИЈЕ: Јавио се голман Арарата - "Чупићу, пакуј се, иди кући биће проблема'.

БУНДЕСИЛГА: Хофенхајм демолирао Бајерн!

ХЛАДАН ТУШ ЗА МУРИЊА: Тотенхему ИЗМАКЛА победа - Свраке поравнале ПЕНАЛОМ у 96.минуту (ВИДЕО)

Ситуација у Роми није добра, ни у клубу, ни у тиму, и то би Јувентус вечерас (20.45) морао да искористи, иако се дерби Серије А игра на римском Олимпику. Квота на двојка је врло примамљива - 2,15, док је кец 3,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Рома - Јувентус.

Искусни нападач је меч почео на клупи, а било му је потребно само 13 минута у игру да постигне свој првенац у црвено-белом дресу. Наиме, Суарез је мрежу Гранаде тресао у 85 и трећем минуту надокнаде времена.

Остали стрелци за Атлетико били су: Дијего Кошта (9'), Анхел Кореа (47'), Жоао Феликс (65') и Маркос Љоренте у 72. минуту.

Једини погодак за госте дело је Хорхеа Молине у 87 минуту игре.