АТОМСКИ МРАВ У АКЦИЈИ: Плавшић ГОЛЧИНОМ спасио Спарту (ВИДЕО)

14.04.2019. 20:32
FK Slavija - FK Sparta
ФК Славија - ФК Спарта / Извор: Фото: Printscreen/tv.isport.blesk.cz

Одигран меч 28. кола.

У Прагу је одигран градски дерби, између Славије и Спарте, а победника није било. На крају, резултат је био 1:1. Повела је Славија у 20. минуту голом Томаса Сучека, а изједначио је Срђан Плавшић у 53. минуту. Некадашњи фудбалер Црвене звезде са више од 20 метара погодио је мрежу великог ривала. Мајсторију погледајте ОВДЕ

ШТА РАДИ ОВАЈ ЧОВЕК: Салах БОМБОМ пресудио Челсију (ФОТО)

ЛУКА ЈЕ НОЋНА МОРА ГРАЂАНА: Србин поново затресао мрежу Ситија, али НЕ из пенала (ВИДЕО)

КАКО ЈЕ САМО ОДРЕАГОВАО: Бане са 11 метара и није са пенала, али јесте НЕОДБРАЊИВО (ВИДЕО)

Плавшић коме је надимак Атомски мрав је на терену био до четвртог минута судијске надокнаде, док је Гелор Канга, још један бивши играч Звезде био у тиму. И то свих 90 минута.

Славија је сада прва на табели са 69 бодова, док је Спарта на трећој позицији са 54. Плзењ је други са 64.

Погледајте и како изгледа Наталија Илић, девојка Сергеја Милинковић-Савића.