САША ИГРА НА ГОЛ ВИШЕ: Илићев Атромитос ремизирао у Ламији

26.11.2023. 22:32
Saša Ilić
Саша Илић / Извор: МН Press

Добро се снашао у Грчкој.

Фудбалери Атромитоса ремизирали су на гостовању Ламији (3:3) у 11. колу грчке Суперлиге.

БЛИЦКРИГ ЖЕЛЕЗНИЧАРА: Напредак пао за два минута у Панчеву FK Železničar

БЛИЦКРИГ ЖЕЛЕЗНИЧАРА: Напредак пао за два минута у Панчеву

ФЕНЕРБАХЧЕ СЛАВИ ТАДИЋА: Србин са два гола ПРЕОКРЕНУО меч и донео победу (ВИДЕО)DuÅ¡an Tadić

КОМПЛЕТАН НАПАДАЧ: Алегри дао Влаховићу шансу, овај му одмах вратио! Погледајте гол Србина против Интера (ВИДЕО)DuÅ¡an Vlahović

Тим који са клупе предводи Саша Илић је од доласка српског стручњака заиграо веома нападачки, о чему сведочи и данашњи дуел.

После само девет минута игре Атромитос је водио головима Асеведа и Гонзалеса, а у 22. минуту је било – 2:2.

До краја су пала још два гола и Илић је освојио осми бод од кад је постао тренер Атромитоса, пре четири кола.