ПЕТАРДОМ ПРЕКИНУТА СЕРИЈА: Убедљив пораз Салетовог Атромитоса

21.01.2024. 19:03
Saša Ilić
Саша Илић / Извор: МН Press

Непријатно поподне за легенду Партизана.

Фудбалери Атромитоса, које са клупе предводи српски тренер Саша Илић, поражени су на свом терену од АЕК-а (5:0) у оквиру 19. кола грчког шампионата

Разочарао је све у Звезди: Певао Партизанову песму, нема више места у клубу из Љутице БогданаZvezda

ШТА ЋЕ ДЕЛИЈЕ РЕЋИ НА ОВО? Играч пред потписом за Звезду, а идол му је Партизановац UroÅ¡ Sremčević

СВЕ ЈЕ УТАНАЧЕНО: Партизан договорио једно од НАЈСКУПЉИХ ПОЈАЧАЊА у историјиFK Partizan

СВЕ ЈЕ УТАНАЧЕНО: Партизан договорио једно од НАЈСКУПЉИХ ПОЈАЧАЊА у историји

Ово је први пораз Атромитоса после серије од 13 мечева без неуспеха. Питање победника је решено после првих 45 минута.

Понс је у првих 15 минута постигао два гола и тада је већ било јасно у ком правцу иде овај меч. До полувремена се у стрелце уписао још Каљенс у 35. минуту.

До хет-трика Понс је дошао у 58. минуту, да би до краја био виђен и погодак Јонсона у 66. минуту сусрета.

Атромитос заузима осму позицију са 23 бода.