БАБИЋ НАЈАВЉУЈЕ: Направићемо спектакл за рођендан

10.03.2020. 15:50
Srđan Babić
Срђан Бабић / Извор: МН Press

Дефанзивац Звезде стрелац у победи против Мачве.

Фудбалер Црвене звезде Срђан Бабић истакао је данас да је срећан због повратка у тим и гола у победи против Мачве у Шапцу 3:0 и позвао навијаче да заједно направе спектакл наредног викенда против Напретка. Звездин дефанзивац истакао је да је најважније да тим даје свој максимум, као и да је за све потребно време.

РЕГУЛАРНОСТ ПОД ВЕЛИКИМ УПИТНИКОМ: Незапамћено, одлаже се Европско првенство!

МА, КАКАВ САНОГО: Он је био Декијева највећа ЖЕЉА, а Терзић му је коначно испуњава

ПАНИКА У СВЕТУ ФУДБАЛА: Први човек ЦРВЕНО-БЕЛИХ заражен коронавирусом!

- Играли смо у Шапцу 90 минута у пуном ритму, одлично смо привели утакмицу крају, а мислим да смо могли да постигнемо још неколико голова. Мени свака шанса значи, верујем да сам добро одрадио посао, а срећан сам и због гола. Наравно, тим је на првом месту, најбитније је да играмо добро као екипа и да побеђујемо. Иако је била другачија формација, видело се да смо спремни и за тај стил игре, уиграни смо и све је добро фуинкционисало - рекао је Бабић. - Рекао сам више пута да Станковић жели да промени нешто у нашој игри и организацији. За сада нам одлично иде, али имамо још простора за напредак. За све је потребно време, али ми дајемо максимум на сваком тренингу. Видело се и против Партизана и Инђије да смо играли добро и стварали прилике, али лопта није хтела у гол, у Шапцу смо одлично отворили утакмицу и верујем да ћемо бити све бољи.

Бабић је искористио прилику и да похвали навијаче и позове их на наредни меч против Напретка.

- Увек сам говорио да нам много значе наши навијачи који су уз нас свих 90 минута. Прави 12. играч, који нам даје прекопотребну снагу и када не иде. Уз њихову подршку све је лакше, а искористио бих прилику и да их позовем следеће недеље да испуне трибине наше Маракане и да прославимо рођендан. Потрудићемо се да направимо спектакл и да уз добру игру заједно прославимо нову победу - поручио је Бабић.

Погледајте како изгледа Хелен Стелинг Холт, девојка Рајана Гигса.

ФУДБАЛ ИСПАШТА: Коронавирус влада у Шпанији

ШОК: Суспендоване Лига шампиона и Лига Европе због коронавируса!?

ПАНИКА У ПАРИЗУ: Мбапе у КАРАНТИНУ!