БАЧКА ИСЧУПАЛА БОД: Сјајан меч, шест голова, два пенала и два преокрета (ФОТО)

30.11.2018. 20:35
OFK Bačka
ОФК Бачка / Извор: МН Press

Леп старт кола.

Сјајан старт 18. кола Супер лиге Србије. на мечу У Бачкој Паланци видели смо шест голова, два преоктета и неколико одличних потеза видели смо на мећу између Бачке и Напретка који су, на крају поделили бодове - 3:3.

Видели смо и два пенала за Бачку код којих ништа није било спорно, али јесте у 87. минуту када је Напредак исто тражио ударац са беле тачке.  Енвер Аливодић је оборен, контакта је било, али је судија Илија Брдар дао жути карон због симулирања играчу гостујућег тима. Дао га је и Вулићу, капитену Напретка, који је највише протествовао због овакве одлуке контроверзног Брдара.

ЈУРИШ НА ЕВРО ТИТУЛУ: Џајић на Космету најавио Звездине велике планове за Лигу шампиона

Aleksa Vukanović
Алекса Вукановић / Извор: МН Press

ЈОВЕЉИЋ ПОСЛЕ ДЕБИЈА У ЛШ: Порасли су апетити, прижељкује да МАТИРА БУФОНА (ВИДЕО)

Милан Вулић је отворио голеаду у 12. минуту када је довео Крушевљане до предности. Већ у 18. је  Филип Бајић изједначио голом са беле тачке и резултатом 1:1 окончано је прво полувреме.

Почетком другог дела домаћин је преокренуо резултат. Дамир Чековић је у 58. донео предност Бачкој, али су уследила још два гола, Никола Ескић у 66. и Алекса Вукановић у 71. креирали су нови преокрет и донели вођство "чарапанима" од 3:2.

Ни то није било довољно да Напредак бодове однесе у Крушевац, јер два минута после трећег гола за госте досуђен је још један пенал за Бачку. Бајић је поставио коначних 3:3.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.