БАЈЕР ИСПАО ОД ТРЕЋЕЛИГАША ИЗ КУПА: Драговићева асистенција за 1:0 у 105. минуту није била довољна

02.02.2021. 21:58
Esen - Bajer
Есен - Бајер / Извор: Реутерс

Кил наставља да побеђује на пенале.

Фудлаери Бајера из Леверкузена испали су у осмини финала купа Немачке, пошто су после продужетака изгубили у гостима од трећелигаша Есена са 2:1. У регуларном току је било без голова.

Меридианбет има највеће квоте на планети: Челси 2.40, Лестер 2.05, Астон Вила 2.30!

КАКВА ВЕСТ ИЗ ИТАЛИЈЕ: Мусолинијев праунук потписао за Лацио

ТРАГИЧАР МОНДИЈАЛА - ЗАРАДИО МИЛИОНЕ, ПА БАНКРОТИРАО: Легендарни фудбалер рекламира воду да би преживео (ВИДЕО)

После 90 минута се мреже нису тресле, као ни после првог продужетка. У другом наставку виђена су три гола.

Бајер је повео преко Бејлија у 105. минуту и то после асистеницеј Драговића и деловало је да ће решити меч у своју корист.

Ипак, убрзо се десеио преокрео. Прво је Кефкир је изједначио у 108, а Енгелман у 117. минуту избацио Бајер из купа.

Есен ће у четвртфиналу играти против бољег из дуела Волфсбург – Шалке.

Пролаз у четврфинале изборио је и Кил. Он су после тријумфа над Бајерном у шеснаестини финала, сада победили и Дармштад и то такође после пенала. Овога пута шутирале су обе екипе по девет пута. После регуларног тока и продужетака било је 1:1.