НИСУ ПРВАЦИ ЕВРОПЕ ТЕК ТАКО: Милер и Лева самостално срушили Билефелд, ПО ДВА КОМАДА обојица (ВИДЕО)

17.10.2020. 21:49
Tomas Miler
Томас Милер / Извор: Профимедиа

Махери.

Актуелни шампион Бајерн из Минхена у четвртом колу Бундеслиге убедљиво је славио у гостима против Арминије у Билефелду 4:1.

Ево зашто овог викенда нико неће морати да апелује на људе да остану код куће

НЕМА ЖИВОТА БЕЗ ПРОБЛЕМА: "Ја сам се заразио, а моја супруга..." Михајловић се на конференцији дотакао тешких тема

БРУКА РЕАЛА: Јовић УШАО и дао ГОЛ! Ипак, поништен је због Бенземе

Као и у много утакмица у последњих неколико месеци доминирао је тандем Левандовски - Милер. Обојица су постигла по два гола. Први је дело Томаса Милера у осмом минуту. Пољак је узвратио на изазов, и затресао мрежу у 26. минуту. А онда у првом минуту надокнаде Милер асистира Левандовском за 3:0.

Обојица су у главним улогама и у 51. минуту, само су заменили дужности, па је Лева наместио погодак Милеру. И то је било довољно за Баварце. Домаћи су успели да дођу до гола, а стрелац је у 58. минуту био Доан. До краја меча Бајерн је остао са играчем мање, пошто је црвени картон Коран Толисо у 76. минуту. Али није било промена резултата.

Бајерн је сада на деоби другог места са Борусијом из Дортмунда, пошто оба тима имају по девет бодова, иза лидера РБ Лајпцига са 10 бодова. Арминија је 14. са четири бода.