БАЈЕРН СЛАВИО: Хрват искључен због туче са репрезентативцем Немачке! Павловић заиграо у финишу

24.01.2024. 22:59
FK Bajern
ФК Бајерн / Извор: Профимедиа

Зоастали меч 13. кола Бундеслиге.

Фудбалери Бајерна из Минхена савладали су на свом терену екипу Униона из Берлина са 1:0, у одложеном мечу 13. кола немачке Бундеслиге.

Феноменална Мајорка први пут у полуфиналу Купа ШпанијеMatija Nastasić

Феноменална Мајорка први пут у полуфиналу Купа Шпаније

Александар Катаи напустио припреме Црвене звездеAleksandar Katai

Александар Катаи напустио припреме Црвене звезде

АНДЕРЛЕХТ ДОВОДИ СРБИНА: Обештећење ће бити ТРИ милиона евраBoris Popović desno na slici

АНДЕРЛЕХТ ДОВОДИ СРБИНА: Обештећење ће бити ТРИ милиона евра

Једини гол је пао на самом почетку другог полувремена, у 46. минуту, када се Рафаел Гереиро најбоље снашао у гужви, и затресао мрежу гостију.

У 75. минуту дошло је до сукоба између тренера гостију Ненада Бјелице и фудбалера домаћег тима Лироја Санеа. Судија је одлучио да покаже црвени картон хрватском стручњаку, а жути немачком репрезентативцу.

Нове минуте у дресу "Бавараца" уписао је и Александар Павловић, момак српских корена који је на терен ушао у 86. минуту уместо Конрада Лајмера.