БАЈЕРН ПОНИЖЕН У ФРАНКФУРТУ: Српски Ајнтрахт РАЗВАЛИО Баварце (ВИДЕО)

02.11.2019. 17:28
Džošua Kimih
Џошуа Кимих / Извор: Реутерс

Чудо у Немачкој.

Фудбалери Ајнтрахта из Франкфурта убедљиво су савладали Бајерн Минхен на домаћем терену у оквиру десетог кола Бундеслиге резултатом 5:1.

БАЦИО БАВАРЦЕ НА КОЛЕНА: Костић начео Бајерн, Нојер у једну, лопта у другу страну! (ВИДЕО)

ГЛАВОБОЉА ЗА СОЛСКЈЕРА: Пораз Јунајтеда пред меч са Партизаном

ПОСЛЕ ЧЕТВОРКЕ У ХУМСКОЈ: Лалатовић ОТКРИО узроке убедљивог пораза (ВИДЕО)

Кључни моменат утакмице догодио се већ у деветом минуту када је Џером Боатенг добио директан црвени картон, а 16 минута касније је мрежу Бавараца начео српски репрезентативац Филип Костић. Предност Ајнтрахта је удвостручио Ђибрил Соу у 33. минуту, а четири минута касније је наду гостима вратио Роберт Левандовски.

Међутим, екипа Ника Ковача није имала снаге да дође до изједначења, па су у другом полуврмеену Давид Абрахам, Мартин Хинтерегер и Гонсало Пасиенсија дотукли Бајерн.

Филип Костић је одиграо цео меч за Ајнтрахт, Мијат Гаћиновић је у игру ушао у 71. минуту, док се Дејан Јовељић није нашао ни у протоколу.

Голове из Франкфурта можете погледати ОВДЕ.

Бајерн ће прилику да поправи утисак имати у среду када ће на Алијанц Арени гостовати Олимпијакос у утакмици четвртог кола групне фазе Лиге шампиона.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Кариуса.