БАКСУЗ: После 13 минута Бане Ивановић морао да изађе из игре! Без њега ВБА "САМЛЕО" Челси (ВИДЕО)

03.04.2021. 14:48
Branislav Ivanović
Бранислав Ивановић / Извор: Реутерс

Изненађење.

Бранислав Ивановић се повредио само 13 минута након што је ушао у игру за Вест Бромич Албион против Челсија. Ипак, то није сметало његовом тиму да као гост слави са 5:2. Када је Србин изашао са терена Челси је водио са 1:0.

MOZZART ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА СВЕТУ: Бајерн 2,60, Рома 1,76, Монако 1,60!

НАПУШТА ЗВЕЗДУ ЗБОГ ФОТЕЉЕ: Савићевић губи место председника ФСЦГ после 20 година! Терзићев човек ПРОТИВКАНДИДАТ

ШТА ЋЕ НА ОВО РЕЧИ ГРОБАРИ: Марко Николић најавио ПОВРАТАК

Ивановић је ушао у игру у 24. минуту, а онда је након једног спринта са Тимом Вернером, ког је спречио да постигне гол, завршио на трави.

Ухватио се за мишић и тако завршио први меч на "Стамфорд Бриџу" од када је напустио Челси.

На повреду је вероватно утицало што је ушао без претходног загревања да би заменио повређеног Даре О’Шеја. Уместо рекордера Србије по броју наступа за репрезентацију ушао је офанзивнији Калум Робинсон

Пре вечитог дербија у среду, Звезда има задатак да данас (17.00) настави серију победа на гостовању Напретку у Крушевцу и мирно сачека највећег ривала. Квота на двојку је 1,13, а на Сигурну победу (тријумф без примљеног гола) 1,68. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Напредак - Звезда.

Челси је у 27. минуту преко Кристијана Пулишића дошао до вођства од 1:0 и све је ишло по плану, бар до 29. минута, када је све кренуло низбрдо.

Због неопрезног старта након завршетка акције је Тијаго Силва зарадио други жути картон и Челси од тог момента остаје са десеторицом на терену.

У надокнади првог полувремена Матеус Переира је постигао два поготка и најавио катастрофу Челсија. Ни у наставку није било боље по "Плавце" Прво их је изненадио Робинсон у 63. минуту, а само пет минута касније је стигла нова казна, када је Дијањ погодио мрежу за убедљивих 4:1.

У 71. минуту Вернер је асистирао за Маунта за 2:4, али то је било све, Челси није имао снаге да дође макар до бода.

ВБА је у последњим тренуцима меча  после нове дивне акције постигао и пети погодак, стрелац је поново био Робинсон.