СТИГАО У ПАРТИЗАН! Нови голман, већ обукао дрес, а тренер - ОДУШЕВЉЕН

Србија Данас/Телеграф
FK Partizan, Aleksandar Stanojević
ФК Партизан, Александар Станојевић / Извор: МН Press

Пантић има само речи хвале за њега.

Млади репрезентативац Црне Горе и чувар мреже Грбља - Балша Поповић (21), стигао је пре неколико дана у Партизан на пробу, а судећи према утиску који је оставио на пријатељском мечу црно-белих и филијале Телеоптика (4:1), који је одигран данас у преподневним часовима, чини се да се ради о веома перспективном голману.

ТАДИЋ У ШОКУ: УЕФА кажњава Ајакс, а разлог је АПСУРДАН

ЈОВИЋ НА МЕАЦИ: Анћелоти саопштио списак

ЧИМ ЈЕ ДОШАО РОНАЛДО: Погба донео ОДЛУКУ о наставку каријере (ФОТО)

Поповић је прво полувреме бранио за Партизан и готово није имао посла у убедљивој игри и високом вођству најјаче селекције, па је одлучено да у полувремену обуче дрес "оптичара", како би га струка боље видела на делу.

Испоставило се да је то била добра одлука, јер је млади чувар мреже показао у добром светлу, сведоци тврде, одбранио бар четири или пет "зицера" првотимцима, спречавајући промену резултата до краја утакмице.

Тренер голмана Телеоптика Ђорђе Пантиће каже да је Поповић оставио веома добар утисак.

- Истина је, Поповић је био веома добар на данашњем мечу, оставио је позитиван утисак. То је профил голмана какав би сигурно у перспективи одговарао Партизану. Добро је грађен, има добру висину и хитрину која то прати, правовремено доноси добре одлуке, добро и брани гол, али игра ногама, но, то је моје лично мишљење. Одлука је, наравно, на стручном штабу првог тима, тренеру Александру Станојевићу и тренеру голмана Немањи Јовшићу, чији ће суд бити коначан - каже Ђорђе Пантић за Телеграф.

Đorđe Pantić
Ђорђе Пантић / Извор: МН Press

Поповић је иначе био члан кадетске, омладинске и младе селекције Црне Горе, а у једном моменту за њега се заинтересовао и француски Монако, у чијем је кампу боравио...

Поред голмана Поповића за уговор су се јутрос борили и двојица играча који су такође стигли пре неколико дана у Хумску - нападач Ајзак Опоку Агјеманг (22) и задњи Ричард Боаду (23) о којима ће стручни штаб такође судити на основу анализа тренинга и поменутог меча са Телеоптиком.