БАНЕ ПОДИГАО И ДРУГИ ТРОФЕЈ: Зенит освојио ДУПЛУ КРУНУ! (ВИДЕО)

25.07.2020. 18:12
DGAAG
ДГААГ / Извор: Профимедиа

Неизвесна утакмица одлучена голом из пенала.

Дупла круна је у рукама Зенита. Шампион Русије је данас освојио и Куп, пошто је у напетом финалу на једвите јаде савладао друголигаша Химки са 1:0 (0:0).

Пет појмова који један без другог не иду

ЗЛАТАН У СВОМ СТИЛУ: Мислите да сам готов, тек се загревам! (ВИДЕО)

СРБИН У НЕМАЧКОЈ - И ЖИВИ КАО БЕГ: Завирите у ЛУКСУЗНУ кућу бившег фудбалског репрезентативца! (ФОТО)

Једини гол постигао је Артјем Дзјуба и то из пенала у 86. минуту. Тек тада и на такав начин, ударцем са 11 метара, матиран је фантастични голман Химкија Иља Лантратов, који је чинио чуда испред свог гола.

Имао је Зенит среће, у последњим тренуцима утакмице штопер Химкија Егор Данилкин је погодио стативу.

Српски дефанзивац Бранислав Ивановић одиграо је свих 90 минута са капитенском траком на руци и има ту част да подигне и други трофеј у последњих неколико дана.

Подсетимо, Зенит је једину пут дуплу круну освојио 2010 године када је тренер био Италијан Лућиано Спалети.

Погледајте како изгледа италијанска спортска новинарка Дилета Леота.