РЕАЛ НАСТАВИО ДОМИНАЦИЈУ У ЕЛ КЛАСИКУ: Барселона немоћна на Ноу Кампу

24.10.2021. 19:07
Barselona Real Madrid
Барселона Реал Мадрид / Извор: Профимедиа

Бодови иду у Мадрид.

Фудбалери Реал Мадрида славили су на гостовању Барселони (2:1) и тако забележили четврту узастопну победу над великим ривалом.

ПОБЕДА ШЕФИЛДА: Осборн Јокановићев спаситељ

НАСТАВЉА СЕ КАНОНАДА МИТРОВИЋА: Два гола у победи Фулама

ПРЕМИЈЕР ЛИГА: Чекићарима припао дерби Лондона, Лестер бољи од Брентфорда

Голове за "краљевски клуб" постигли су Давид Алаба у 32. и Лукас Васкес у четвртом минуту судијске надокнаде. Погодак за каталонску екипу дао је Серхио Агуеро у последњем минуту меча.

Не игра ПСЖ ни близу како се очекивало од дрим тима. А вечерас (20.45) га чека гостовање у гротлу Велодрома. Марсељ квалитетом не може да парира ПСЖ-у, али имаће озбиљну подршку навијача. Квота на двојку је 1,70, док је дупла шанса 1X 2,28. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Марсељ - ПСЖ.

Играо се 32. минут када је Давид Алаба истрчао контру, добио правовремен пас од стране Родрига, шутирао на сјајан начин и погодио за 1:0.Тер Штеген није имао много шансе да одбрани овај ударац.

Краљевски клуб је оверио тријумф у самом финишу утакмице.  Асенсио је шутирао,Тер Штеген је само на кратко одбио лопту, а Васкес био бржи од Ерика Гарсије.

Коначан резултат је поставио Агуеро у 95. минуту.

Каталонци су после овог неуспеха на 9 месту са 15 бодова, док је Реал на прво месту и има 20 бодова.

Погледајте како изгледа Тејлор Ворд, девојка Ријада Мареза.