МОДРИЋЕВА МАГИЈА ЗА КРАЈ: Реал уништио Барсу на "Камп Ноу" - победа ЗЛАТА ВРЕДНА (ВИДЕО)

24.10.2020. 17:57
Barselona - Real Madrid
Барселона - Реал Мадрид / Извор: МН Press

Заслужена победа Реала.

Фудбалери Реал Мадрида победили су Барселону у гостима са 3:1 (1:1) у 245. "класику" у оквиру седмог кола Примере.

ПОСЛАО МЕСИЈА ПО БУРЕК: Чудесан ДРИБЛИНГ у Ел класику - Аргентинац му ОВО неће заборавити (ВИДЕО)

БИО ЈЕ ЛЕЂИМА ОКРЕНУТ ГОЛУ: Тадић се снашао МАЈСТОРСКИ и постигао голчину! О СТАТИВУ (ВИДЕО)

НЕ ЗНАМ ШТА ЈЕ У ПИТАЊУ: Гвардиола упитан о стању Серхија Агуера, није знао ШТА ДА КАЖЕ

Повео је краљевски клуб у петом минуту преко Валвердеа, изједначио је Фату три минута касније, а Серхио Рамос са пенала у 63. минуту даје кључни гол на утакмици. Тријумф је у 91. минуту потврдио Лука Модрић.

Уздигао се Манчестер Јунајтед после бламаже против Тотенхема - савладао је као гост Њукасл и ПСЖ и данас (18.30) жели да настави серију против Челсија на Олд Трафорду. Челси игра доста променљиво. Квота на  победу Манчестера је 2,50, на Челси 2,75, док је на икс 3,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Челси.

Барселона је из пет утакмица до сада сакупила седам бодова, а Реал Мадрид има 13 бодова из шест мечева.

У следећем колу Мадриђани дочекују Уеску, док се Каталонци састају са Алавесом у гостима.

Барселона (4-2-3-1): Нето – Дест, Алба, Пике, Ленгле – Де Јонг, Бускетс (Тринкао 82) – Педри (Дембеле 82), Фати (Гризман 82), Кутињо – Меси

Реал Мадрид (4-3-3): Куртоа – Наћо, Менди, Варан, Рамос – Валверде (Модрић 69), Крос, Каземиро – Асенсио (Родриго 83), Винисијус, Бензема.