ЛИГА ШАМПИОНА: Барсин минималац, Окафор донео радост Салцбургу

20.10.2021. 20:41
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Реутерс

Прва победа Каталонаца.

Одиграна су прва два меча у оквиру данашњих утакмица трећег кола Лиге шампиона. Барселона је минималним резултатом (1:0) победила Динамо из Кијева, док је Салцбург на свом терену славио против Волфсбурга 3:1.

ФИФА ПРЕЛОМИЛА: Познат организатор Светског клупског првенства

ПРОБЛЕМИМА НЕМА КРАЈА: Куман без важног играча у Ел класику (ФОТО)

БЛИЗУ КОНАЧНЕ ОДЛУКЕ: Нападач на крају сезоне завршава каријеру?

Барселона се дуго мучила да пробије бедем гола Украјинаца, али када то нису успели Дест, Депај и Де Јонг, јесте штопер Каталонаца Ђерар Пике. Дочекао је један сјајан центаршут Албе и десном ногом закуцао лопту у мрежу. До краја меча домаћи тим је контролисао ситуацију на терену.

Манчестер Јунајтед вечерас (21.00) дочекује Аталанту, и навијачи очекују искупљење за веома лош низ резултата у Премијер лиги. Квота на кеца је 1,80, икс је 3,80, двојка 4,80, а GG3 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед - Аталанта.

Најбољу шансу је имао Ансу Фати у 53. минуту, када је покушао атрактивним ударцем преко главе да савлада голмана гостију. Чини се да је имао и бољих решења, пошто му је Бускец био сам пред празним голом. Осим те прилике није било много узбуђења и Барса је остварила прву победу у Лиги шампиона ове сезоне.

У Аустрији је домаћи Салцбург сјајно отворио утакмицу и повео је већ у трећем минуту преко Адејеми. Поравнање Волфсбургу је донео Нмеча, после асистенције Арнолда.

У другом полувремену два гола Окафора су била довољна за нову победу Салцбурга и прво место у групи са седам бодова.

Погледајте како изгледа Вики Одинтцова, девојка Луиса Хамилтона.