БАСКИЈСКО-КАТАЛОНСКИ РАТОВИ: Барселона СРУШИЛА Реал, може ли и Атлетик!

21.08.2021. 06:55
FK Barselona
ФК Барселона / Извор: Профимедиа

Тешко гостовање.

Фудбалери Барселоне стартовали су победом у новој сезони Ла лиге, савладавши на свом терену прошле недеље екипу Реал Сосиједада са 4:2.

НЕЗАПАМЋЕН ТРИЛЕР У АРАБИЈИ: Хичкок би ПОЗАВИДЕО - Лалатовић до ПРВЕНЦА у 5. минуту судијске надокнаде (ВИДЕО)

САНТА КЛАРА ОЗБИЉНО УЗДРМАНА: Партизану олакшан посао у реваншу, Бразилац потписао за црно-беле!

ДОВОЂЕН ЈЕ У ВЕЗУ СА ПАРТИЗАНОМ: Штопер српских корена ПОТПИСАО за црвено-беле!

Упркос летњим ломовима, Барселона је сигурно кренула у нову сезону, а вечерас (22.00) је чека тешко госотвање Билбау. Квота на двојку је 1,85, икс је 3,50, а кец 4,40. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Билбао - Барселона.

Иако ослабљени за најбољег играча и капитена Леа Месија, који је прешао у ПСЖ, Каталонци су лакше него што се очекивало изашли на крај са Баскијцима, а данас их поново очекује окршај са клубом из овог дела Шпаније.

Умела је и много јача Барселона да се "оклизне" на гостовању у Билбау, мада је последња два међусобна дуела против наредног ривала решила у своју корист. Последњег јануарског дана ове године славила је на свом терену са 2:1, док је још убедљивија била у финалу Купа Краља, декласиравши Атлетик са 4:0 за 31. трофеј у националном купу.

Био је то потпуни реванш Каталонаца за последњи пораз од Билбаа у Суперкупу Шпаније, када је Атлетик изненадио на Камп Ноу 17. јануара и тријумфовао са 3:2, освојивши пехар у овом такмичењу.

Тренер Роналд Куман суочен је са великим кадровским проблемима, јер су се на одлазак Месија, надовезале повреде Агуера, Дембелеа, Фатија, голмана Тер Штегена, кога је на премијери успешно заменио Нето.

Погледајте како изгледа Аура Руиз, бивша девојка Хесеа Родригеза.