"ФАРМАЦЕУТИ" ХИТАЈУ КА ТИТУЛИ: Чабијева машинерија славила у Хајденхајму!

17.02.2024. 17:45
FK Bajer Leverkuzen
ФК Бајер Леверкузен / Извор: Профимедиа

Бундеслига, 22. коло...

Још једна победа "фармацеута" који су овога пута славили против сасвим солидног Хајденхајма, екипе из средине табеле. Леверкузен је стигао до победе од 1:2, довољне за чак 8 бодова вишка у односу на другопласирани Бајерн из Минхена, који има и утакмицу мање.

(ПОЛУВРЕМЕ) ПАРТИЗАН МОЖЕ И БЕЗ САЛДАЊЕ: Деби из снова за Ковачевића (ВИДЕО)FK Partizan

(ПОЛУВРЕМЕ) ПАРТИЗАН МОЖЕ И БЕЗ САЛДАЊЕ: Деби из снова за Ковачевића (ВИДЕО)

КАМЕРЕ СУ СВЕ ВИДЕЛЕ: Матић није хтео да прича о фудбалу, Милојевић хвалио клинце (ВИДЕО)Vladan Milojević

”НЕ СМЕМ ВИШЕ НИШТА ДА КАЖЕМ”: Оштре речи из Пазара након победе Звезде!FK Novi Pazar

”НЕ СМЕМ ВИШЕ НИШТА ДА КАЖЕМ”: Оштре речи из Пазара након победе Звезде!

Гости су до предности стигли у 2. минуту надокнаде првог полувремена, Адли је прошао по левој страни, послао лопту у средину где је био Фримпонг који је погодио за 0:1.

Тачку на ову утакмицу ставио је Адли, све је текло некако лагано, Вирц је послао на крају употребљиву лопту за поменутог Адлија који погађа без икаквих проблема за 0:2.

Коначан резултат поставља играч домаћих Пирингер у 87. минуту.