Краковија нанела и други пораз Партизану у Турској. Босић ЕКСПРЕСНО поцрвенео (ВИДЕО+ФОТО)

31.01.2019. 16:44
Musa Endžaj
Муса Енџај / Извор: Фото: ФК Партизан

Пољаци славили са беле тачке.

Фудбалери Партизана поражени су и у другом контролном мечу на припремама у Турској. После Слована из Либереца, црно-бели су овога пута поражени и од пољске Краковије са 1:0, голом Видовјака са беле тачке у другом полувремену. Тренер Парног Ваљка Зоран Мирковић промешао је карте и на овом мечу, а шансу су добили готово сви фудбалери. Новајлија у црно-белом дресу Радивој Босић неће памтити по добром овај дуел, пошто је за само 60 секунди на терену зарадио црвени картон.

БОМБА У СМИРАЈ ПРЕЛАЗНОГ РОКА: Бешикташ ЖЕЛИ фудбалера Партизана! Огласио се Илиев (ФОТО)

ГРОМ ИЗ ВЕДРА НЕБА: Милетић напушта Партизан! Ево шта је ПОРУЧИО Гробарима за крај... (ФОТО)

Као и у мечу са Слованом из Либереца, фудбалери Партизана одиграли су још један тврд меч на припремама у Белеку, а црно-бели су поново доживели минималан пораз у Турској, а овога пута од екипе Краковије из Пољске. По изузетно тешком терену изабраници Зорана Мирковића могли су током првих 45 минута да први дођу до предности, али су Шћекић и Стевановић промашили изгледне прилике, па се на одмор отишло резултатом 0:0.

У наставку меча пољски тим је успео да поведе у 61. минуту голом са беле тачке голом Видовјака. Пре једанаестерца који је скривио леви бек црно-белих Слободан Урошевић, два минута пре те ситуације црвени картон зарадио је и новајлија Радивој Босић, после само 60 секунди игре.

До краја меча киша није престајала, а фудбалери српског вицешампиона нису успевали да пронађу пут до мреже Краковије, па су као и у мечу са Слованом морали да положе оружје пред противником.

Погледајте како изгледа заносна руска атлетичарка Дарија Клишина.

ПАРТИЗАН - КРАКОВИЈА 0:1

СТАДИОН: Терен агенције Фанатик у Белеку

СУДИЈА: Геворг Yechoyan

СТРЕЛЦИ: Видовјак 61 (пенал)

КАРТОНИ: Босић црвени (63. минут).

Партизан: Кљајић Филип, Милетић (Р) Немања, Марковић Светозар, Павловић Страхиња, Шеховић Златан, Шћекић Александар, Косовић Небојша, Закарић Горан, Стевановић Филип (од 46. Тошић), Муса Нџај, Николић Немања.

Краковија: Песковиц Michal, Rapa Cornel, Dytiatiev Oleksiy, Siplak Michal, Гол Јанусз, Ханца Sergiu, Dabrowski Дамиан, Будзински Марцин, Хелик, Michal, Wdowiak Матеусз, Carrera Аирам.