БЕНИТЕЗ ПОРАЗИО ПИКСИЈА: Шокантна одлука Стојковића када је у питању Душко Тошић

12.07.2019. 15:47
Dragan Stojković
Драган Стојковић / Извор: МН Press

Голеада.

Екипа Гвангжу R&F коју са клупе предводи Драган Стојковић Пикси доживела је пораз од Далијен Лфанга у оквиру 17. кола Суперлиге Кине. Далијен је славио резултатом 3:2, а српски фудбалер Душко Тошић одгледао је цео меч са клупе.

ТРЕСУ СЕ ПИРИНЕЈИ: Званично, ГРИЗМАН има нови клуб! (ФОТО)

ВЕСЕЛИНОВИЋ ПОЗИВА НА ОПРЕЗ: Млади смо, да поновимо ДОМИНАЦИЈУ и у Јерменији

ПРЕДСТАВЉЕН: Шапоњић је изабрао број, добродошлицу му пожелео легендарни Србин (ФОТО)

Гвангжу је повео у 19. минуту утакмице преко Ерана Захавија из пенала, али је такође са беле тачке поравнао Јаник Фереира Караско шест минута касније.

Предност Далијену је донео Емануел Боатенг у седмом минуту другог полувремена, да би 12 минута касније изједначење екипи Драгана Стојковића донео новим голом Захави.

Ипак, коначан резултат поставио је Караско својим другим поготком у 74. минуту утакмице и тако је донео победу екипи легендарног Шпанца Рафе Бенитеза.

Погледајте како изгледају хостесе на аутомото тркама.