БОМБА NATHA ЗА ПРЕДНОСТ ПАРТИЗАНА: Опалио левицом са преко 20 метара У БЛИЖИ УГАО (ВИДЕО)

19.09.2021. 18:49
gol
гол / Извор: ФОТО: Србија Danas/MNpress

Врло леп погодак.

Фудбалери Партизана и Црвене звезде играју 165. вечити дерби, уједно и последњу утакмицу деветог кола Суперлиге.

ОВО НИКАД НИСТЕ ВИДЕЛИ: Драговић пријавио Рикарда код судије, нападач ОДМАХ ПРИМОРАН да преда реквизит

ОРИ СЕ ЈУГ: Овако је изгледала кореографија Гробара на дербију (ВИДЕО)

МИНУТ ЋУТАЊА ЗА ДУДУ: Фудбалери Партизана и Црвене звезде испоштовали легенду (ВИДЕО)

Црвена звезда је имала боље ситуације у првих 35 минута меча, Александар Катаи је погодио пречку након центаршута Родића, али гостујући тим није успео да постигне погодак.

Уследила је казна. Играо се 36. минут када је Бибарс Natho узео лопту на десној страни и са око 20 метара шутирао фантастично.

После три кола Серије А Јувентус је на 16. месту, без победе. То никад није било. А вечерас (20.45) дочекује Милан који има све три победе. И поред свега, Стара дама је фаворит с квотом 2,25 на кеца, икс је 3,50, а двојка 3,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Јувентус - Милан.

Лопта је ушла у ближи угао Борјановог гола и на тај начин је Партизан стигао до предности од 1:0.

Бриљантан погодак израелског репрезентативца.

Пренос меча Партизана и Црвене звезде можете пратити ОВДЕ.