Бивши играч Звезде сломио ривалу вилицу па постао херој свог тима (ВИДЕО)

ван ла параа / Извор: Фото: Printscreen twitter/@Foot_NL

Извинио се голману после ненамерног фаула.

Некадашњи фудбалер Црвене звезде Раџив Ван Ла Пара последњих дана налази се у центру пажње холандског фудбала због свега што је урадио у дресу Алмереа.

ЧАСТАН ОПРОШТАЈ ОД НАВИЈАЧА: Станковићева Сампдорија непоражена у последњем мечу пред својом публиком

ГЛАВОБОЉА ЗА СЕЛЕКТОРА: Из Италије ПОТВРДИЛИ да је за Београђанина завршена сезона

Наиме, крилни нападач, који је са црвено-белима играо Лигу шампиона, најпре је у понедељак сломио вилицу голману Ајндховена Најџелу Бертрамсу, да би у петак вече голом у 109. минуту одвео свој тим у полуфинале доигравања за највиши ранг тамошњег фудбала.

Ајндховен је у понедељак дочекао Алмере у првом мечу четвртфинала и славио је са 1:0, а Ван Ла Пара је почетком другог полувремена коленом ударио голмана противничког тима који је у међувремену оперисан и сада има два шрафа и плочу у вилици.

Неколико дана касније, Ван Ла Пара је поново ушао са клупе. На терен је крочио у 85. минуту, његов тим је у 94. изборио продужетке (2:1), да би некадашњи играч Звезде у 109. погодио за коначних 3:1

Алмере сада у полуфиналу чека бољег из дуела Виљем Други - Венло.