БИВШИ ИГРАЧИ ВЕЧИТИХ ДОНЕЛИ ПОБЕДУ: Ивановић и Савић приближили Олимпију титули (ВИДЕО)

11.03.2021. 18:44
Savić i Ivanović
Савић и Ивановић / Извор: МН Press

Тим из Љубљане убедљив против Табора.

Олимпија из Љубљане данас је остварила нову победу у шампионату Словеније пошто је са 3:0 савладала Табор, а најзаслужнији су то некадашњи играчи вечитих ривала Вујадин Савић и Ђорђе Ивановић пошто су обојица били стрелци за тим из Љубљане.

Само за ПРАВЕ ЉУБИТЕЉЕ СПОРТА! Зарадите 1.500 динара БЕЗ ИЗЛАСКА ИЗ КУЋЕ!

КУП СРБИЈЕ: Лале скресале крила Голубовима у другом полувремену и отишле у полуфинале

ПЕНАЛ ДРАМА У СЕНТИ: Једанаестерци одлучили - Радник први полуфиналиста Купа

Савић је већ у трећем минуту постигао гол главом, да би почетком другог полувремена, у 48. минуту Ивановић био прецизан. Два минута касније Вомбергар је поставио коначан резултат и оверио тријумф Олимпије.

Ивановић је постигао 10. гол у сезони и најбољи је стрелац шампионата, док је Савић постигао првенац по доласку у Олимпију са Кипра.Олимпија је прва на табели са пет поена више од другопласираног Марибора.

Два великана европског фудбала Манчестер Јунајтед и Милан састају се вечерас (18.55) у првом мечу осмине финала Лиге Европе. И једни и други имали су до скора велике шансе за титулу у својим шампионатима, али сада више није тако. Квота на кеца је 1,62, икс је 3,80, а двојка 5,80. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Јунајтед – Милан.