БЛАМАЖА ВЕКА: Бивши Љубимац Гробара направио КИКС о коме бруји Европа (ФОТО)

04.03.2019. 21:34
Milan Lukač
Милан Лукач / Извор: МН Press

Ово се не памти.

Бивши голман Партизана Милан Лукач баш нема среће. У претходном колу турског шампионата против Галатасараја бранио је феноменално до последњег минута, да би из катастрофалне грешке примио гол који је тиму из Истанбула донео победу. Само седам дана касније, Лукач је направио још срамнији потез, који овог пута, није скупо коштао његов Акхисар.

Када му је саиграч одиграо повратну, у жељи да интервенише, Милан Лукач је промашио целу лопту, која је одсела иза његових леђа.

Срећом по фудбалере Акхисара, ово се догодило у 65. минуту, па су домаћи играчи направили потпуни резултатски преокрет и славили са 3:1, задржавши шансе за опстанак у елити. Српски чувар мреже, упркос томе, мораће да добро размисли о последњим потезима, како не би изгубио место међу стативама.

Погледајте како изгледа америчка одбојкашица Келси Робинсон.