БОДОВИ НАДЕ ЗА ПАЗАРЦЕ: Преокрет у Суботици

20.03.2022. 16:03
FK Novi Pazar
ФК Нови Пазар / Извор: МН Press

Први тријумф у гостима у сезони.

Фудбалери Новог Пазара славили су на гостовању Спартаку у Суботици (2:1) у 28. колу Суперлиге.

"ЗВЕЗДА ВРШИ НЕНОРМАЛАН ПРИТИСАК" Станојевић више неће да ћути, осуо СИЛОВИТУ ПАЉБУ: "Требало би да имамо 4 бода предности"

СТОЈИЋ "НЕЋЕ" ДА СТАВЉА "СО НА РАНУ" ГРОБАРИМА: Звездан Терзић ради перфектно

СРПСКИ ФУДБАЛЕР - ГОЛ МАШИНА: Једино је Левандовски испред њега! Више од гола по мечу

Преко потребна је била ова победа изабраницима Томислава Сивића. Нису успели да се помере са зачеља, али ипак су остварили први тријумф још од 29. новембра када је савладан Пролетер (2:0)

Није изгледало да ће до тога доћи на почетку меча, пошто је до вођства стигао домаћин у 12. минуту преко Немање Николића.

Поравнање Пазарцима је стигло преко Мујезиновића у 42. минуту.

У наставку потпуни преокрет и прву победу у гостима у овој сезони донео је Зимоњић у 87. минуту сусрета.

Спартак је после овог пораза остао на дванаестом месту са 31 бодом, а Нови Пазар сада на последњој позицији има 22 освојена бода, један мање од Металца на петнаестом месту.