БОЉЕ ДА ЈЕ ОСТАО У ЗВЕЗДИ: Тренер Олимпика љут, нова пацка за Радоњића

05.10.2018. 11:16
Nemanja Radonjić
Немања Радоњић / Извор: Реутерс

Француски тим неуспешан у Лиги Европе.

Олимпик из Марсеја ремизирао је на гостовању Аполону из Лимасола резултатом 2:2 у другом колу Лиге Европе, иако су водили до средине другог полувремена са 2:0. Кипрани су до бода стигли у 90. минуту, што је разљутило тренера прошлогодишњег финалисте Лиге Европе Рудија Гарсију.

ЉУПКО ПЕТРОВИЋ У НЕВЕРИЦИ ПОСЛЕ ПАРИЗА: Као да смо крвни непријатељи

НЕШТО ПОТПУНО ДРУГАЧИЈЕ: Почели радови, СЕВЕР ће имати ново лице против Ливерпула (ВИДЕО)

На мети стратега Олимпика нашао се и Немања Радоњић који је добио шансу од почетка меча до последњег судијског звиждука.

- Морамо да престанемо да поклањамо голове. Често понављамо исте грешке и то полако постаје иритантно. Појединцима, посебно новајлијама, Дују и Немањи, морамо да наставимо да показујемо ствари које се брзо уче. Плаћамо данак касним доласцима – истакао је Гарсија.

После два кола у групи Х Лиге Европе француски клуб се налази на трећем месту са само бодом, пет мање од Ајнтрахта и два мање од Лација.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.

Пратите нас и на Инстаграм профилу SrbijaDanas.com.