БОМБА СА 25 МЕТАРА! Да ли је ово опроштајни погодак Пријовића за Ал Итихад пред долазак у Звезду? (ВИДЕО)

20.05.2021. 20:57

Мајсторија искусног голгетера.

Српски нападач Александар Пријовић био је стрелац у победи Ал Итихада над Абхом резултатом 2:1.

Mozzart даје највеће квоте на свету: Клуб Бриж 2,25, Славија Праг 1,48, Спортинг Хихон 1,70!

МАКЕДОНЦИ ДЕБИТАНТИ НА ЕУРО: На списку Пандев, дефанзивац Лидса, два бивша фудбалера Звезде…

ДРАМА У КЛУБУ МАРКА ГРУЈИЋА: Полиција ушла у службене просторије, сумња се на фалсификовање ПЦР теста

Пријовић је у седмом минуту лепо примио лопту на 25 метара од гола ривала и онда послао неодбрањив пројектил у мрежу. Био му је то први гол после скоро три месеца голгетерске паузе и шест везаних мечева на којима није био стрелац.

Абха, домаћин на овом мечу, до изједначења је стигла у 35. минуту преко Салеха Ал Амрија. Коначан резултат поставио је Абдала Ал Малки у 42. минуту.

Подсетимо, Пријовић је велика жеља Црвене звезде у наступајућем прелазном року и могао би да појача црвено-беле када се заврши сезона у Саудијској Арабији.